0850 849 8569

Bizi Tanıyın

GİRİŞİM ÖZETİ

Siber Kümelenme Demo Gün Sunumumuzu izlemek için =>
https://youtu.be/9XlKVabRbaQ?t=3585

#TürkiyeSiberKümelenmesi #SSB #MilliTeknolojiHamlesi

Dev Secure bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda kullanılabilen %100 yerli üretim antivirüs yazılımıdır. En büyük ayrıcalığı bilgisayarı yavaşlatmaz ve hatta hızlandırır. Sahip olduğu 32 adet özellikten en az 10 tanesi diğer antivirüslerde olmayan özellikler ve çözümlerdir. Anında tepki verir, sadece virüs taraması yapmaz aynı zamanda bilgisayardaki sorunları bulur ve onarır. Virüsten zarar görmüş dosyaları kurtarır. Veri kaybını engeller ve internet filtrelemesi yapar.

FİRMA ;
DevlopSOFT; Teknolojiyi daha ileriye taşımak isteyen, İnsan odaklı, Yenilikçi bir firmadır. Ürettiği teknolojiler ile geniş kitlelere çözümlerini sunabilmeyi ve teknolojiye pozitif değer kazandırmayı hedefler. Yeni Merkezi, Bilişim Vadisi’dir. Tüm Mühendislik bilgi ve birikimi ile en iyiyi yapmaya odaklanır. Amacı evrensel çalışmalar ile teknolojide bilinçli bir dönüşümü gerçekleştirmek, gerçek çözümleri ortaya koymaktır. DevlopSOFT kitlesel hedef doğrultusunda geliştirdiği her projeyi mutlaka bireysel kullanıcıların da ihtiyaclarına uygun olarak geliştirilir.

2020 Büyüme Çizergesi:
▬ 17 Ocak 2020: Medipol Üniversitesi – TTO kabul edildik.
▬ 23 Ocak 2020: BİLİŞİM VADİSİ'ne yerleştik. Dünyaya buradan açılmayı hedefliyoruz. (https://www.bilisimvadisi.com.tr/firma-listesi/)
▬ 20 Şubat 2020: BTK / Siber Güvenlik Zirvesi'ne sponsor olduk. VLOG Ziyaretçi röportajımız: https://youtu.be/qdjsC-XAeCk
▬ 4 Mart 2020: TBD / Digital Dünya Kadınları etkinliğine sponsor olarak davet edildik.
▬ 17 Mart 2020: AR-GE Kurul Onayı Aldık. Gelir vergisi, donanım, gümrük vergisi, personel vb. bir çok olanaklara sahibiz.
▬ 25 Mart 2020: İlk sponsorumuz Delta Bilişim ile anlaşma sağladık: http://www.deltasistem.net
▬ * NİSAN 2020: İlk yurt dışı lansmanımız DUBAİ bilişim fuarına katılım, CoronaVirüs sebebiyle yazın ya da daha sonraki zamana ertelendi.
▬ 15 NİSAN 2020: DEV SECURE Bilişim Teknolojileri A.Ş. tüzel kişilik şirketimizi kurduk.
▬ 1 Mayıs 2020: Ön hazırlığını yaptığımız Siber Kümelenme Katalog başvurumuzu yaptık (Online). Bilişim vadisi'nin 2. Siber Kümelenme firması olmayı umuyoruz.
▬ 12 Haziran 2020: HAVELSAN Raporumuz yayınlandı. (Resmi raporda yakın dönem olası teknoloji işbirlikleri için tüm şartları sağlıyoruz.)
▬ 26 Haziran 2020: Ürünümüz gemicilik sistemlerinde de uyumu onaylandı. Uluslararası bir gemi sektörü firması ile 2021 eylem planı tasarlıyoruz.
▬ 7 Temmuz 2020: BİLİŞİM VADİSİ’nin 2. Türkiye Siber Kümelenme Firması olduk.
▬ 12 Ekim – 4 Kasım 2020: TÜBİTAK Destek Süreçleri Başladı ve Hakem Atandı.

AKTİF FAALİYETLERİMİZ:
▬ BİLİŞİM VADİSİ yatırım fonu kapsamında başvuru değerlendirilme sürecindeyiz.
▬ Apple/IOS Sürümümüzün yayınlanma sürecine hız verildi.
▬ İş yapımızı ve kapasitemizi arttırıyoruz (Komple güvenlik ve bakım hizmeti).

YAKIN DÖNEM FAALİYETLERİMİZ:
▬ Yurt dışı merkez ofisimiz Almanya olacaktır. Yurt dışı ofisini bir sene içerisinde açmış olmayı hedefliyoruz.
▬ Uluslararası satış ağı işbirlikleri. (Yakın dönem için görüşmelerimiz sürüyor.)
▬ TÜBİTAK KOBİ-ARGE'den sonraki hedefimiz, yine önteyit aldığımız ve hazırlık yapacağımız KOSGEB 5Milyon TL TEKNOYATIRIM Desteği almak. Bu desteği almak için Kosgeb KOBI ARGE başarıyla tamamlama şartı var ve bunu çok önceden tamamladık.
▬ Aylık ciro hedefimiz (TR bazında hesaplama) minumum 609Bin TL'dir. (2020 analiz raporu.)
▬ Orta vadedeki minumum aylık ciro hedefimiz ise 1,109 Milyon TL'dir.
▬ 2 sene çizergemizde kendi gömülü yazılımımızın entegre olduğu USB Donanım üretmeyi hedeflemekteyiz.

 

İŞ MODELİ

▬ Bayilik Ağı
Bayilik ağımızı oluşturmaya başladık, şimdiden 5 ilde bayiliğimiz var. İçerisinde İzmir ve İstanbul da dahil. Bilişim üzerine bir iş yapıyorsanız bayimiz olabilirsiniz. Bu ağı yeni kurduğumuz için kolay bir şekilde ana-bayilikte verebiliyoruz, bölgedeki satışları ana-bayi kontrol eder.

▬ Sponsorluk ve Reklam
Özellikle mobil yazılım sektöründeki en önemli gelir modeli “Sponsor ve reklam"'dır.. Henüz hiçbir sponsorluk görüşmesi yapmadık ama bu konuda uygun işbirliklerine açığız.

▬ Kurumsal İhale
Arge ve Yazılım ekibi olarak satış imkanlarını keşfetme, pazarlama ve kuşatma konusunda eksiklerimiz var. Bu kapsamda pazarlama hacmimizi arttırıp diğer illerde de çalışmalara başlayacağız.

▬ Eğitim Kurumları
En kolay şekilde etkileşimde bulunduğumuz ve satışla sonuçlandırdığımız sektördür. Ülke genelinde 32 bin adet okul bulunmaktadır. Her sene bünyemizdeki okul sayısını arttırarak büyümeyi hedefliyoruz.

▬ Online Satışlar
Gittikçe popülerleşen, müşterilerin zahmetsizce tehmin edebildiği ve dağıtımcıların da en az masraf ile satışlarını gerçekleştirebildiği bir ortam. Üretici olarak en az iskonto oranları ile müşterilerimize doğrudan ulaştırmaktayız. ePttAvm satış mağazamız haricinde n11.com, HepsiBurada üzerinden de hazırlıklarımız sürüyor. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunuyor.
Satış Mağazamız: www.epttavm.com/magaza/devlopsoft

PAZAR VE REKABET

Bulunduğumuz sektör teknolojinin kalbindedir, her bilgisayar, akıllı telefon ve hatta IOT için Antivirüs koruması şarttır. Biz bu görevi yabancı rakiplerimizden farklı ve inovatif olarak en iyi şekilde yapmak için projeye başladık. Aynı zamanda siber güvenlik tehlikelerine karşı da çözüm üretiyoruz. Hem küçük boyutu olsun hem de kullanım hızı olsun benzerlerinden ayrıştıran ve son kullanıcının beğenisini kazandıran özelliklerdir. Siber güvenlik uzmanları bir taksicinin bile Antivirüs satın almasını önermektedirler. Hedefimiz hem bireysel hem de kurumsal tüm kullanıcı sekmentidir.

Sağladığımız bir çok yeni özellik ve farklılık ile pazara hızla adepte olmaktayız. Şu ana kadar yaptığımız tanıtım çalışmaları ve referanslar ile iyice bir yol katettik. Mevcut durumda rakiplerimizden öne çıkaran en önemli detay devlet tarafından %15 gibi satış teşviki elde edebilmemizdir.

11 kişilik bir ekibimiz var. Farklı şehirlerde irtibat kurarak çalışıyoruz. 4'ümüz mühendis, 1 web geliştirici, 1 siber güvenlik uzmanı, 3 ArGe, 2 iletişim.

İŞ ORTAKLIĞI
Ülke çapı bir yaygınlığa ulaştıktan sonra uluslararası pazarda yer almak vazgeçilmez hedefimizdir. Bu yolda çözüm sunan, yatırım yapmak isteyen, işbirliği yapmak isteyen kurum ve kişiler ile görüşmeye açığız ve ofisimizde tatlı bir sohbet eşliğinde kahve içmeye bekleriz.

AÇIK VİZYON:
♦ iPhone IOS cihazlar için Dev Secure 'Beta sürümümüz yayınlanacak.
♦ Estonya teknik gezisi planlanmaktadır.
♦ TBD protokolü pilot bölge satış uygulaması.
♦ Reklam sistemimiz mobil uygulamalarımıza entegre edilecek.
♦ Mobil kullanıcı kitlemizin bu sene 500B – 1M arası segmente ulaşması hedefleniyor.

HEDEFLER ;
Hedef-1: Milli kalkınmayı desteklemek: %1 olan yerli yazılım pazarına tek başımıza %2 ekleyerek %3 seviyesine çıkarmak.
Hedef-2: Teknoloji bakış algımızı tümden değiştirmek; görülmeyeni görmek, özgür ve bilinçli olarak teknolojiye yeniden şekil vermek.
Hedef-3: Globalleşmek ve hedef kitlemizi genişleterek büyümek.

DEV SECURE Bilişim Teknolojileri A.Ş.
BİLİŞİM VADİSİ
Muallimköy Mah. Deniz Cad. Merkez Bina
No:143 / Kat:14,
Gebze / Kocaeli 41400

2019 – Ulusal:
https://www.yenisafak.com/teknoloji/yerli-antivirus-ile-avrupaya-acilacak-3430494

img

TEKNİK ÖZELLİKLER

|| Dışarıdan Tüm Girişleri kontrol eder.. (USB, Kart ve Disk – Profesyonel koruma)
|| CD Virüslerini otomatik imha eder (CD Eject Eder – Çıkartır.)
|| Başlangıç Kontrolleri (Virüs ve Hata tespit..)
|| Otomatik veya Manuel Hızlı Güncelleştirme.
|| Problem ve Olay kaydı tutma.
|| Program & Pencere engelleyicisi
|| Arkaplan İşlemler Analizi ve Sonlandırma (İŞLEMCİ Dostu)
|| Bellek Temizleme ve Tarayıcı Önbellek Boşaltma (RAM Dostu)
|| Atık & Spam & Gereksiz Dosya Temizlemeyici (HDD Dostu) (*)
|| Otomatik Optimize Özelliği (SİSTEM Dostu)
|| Güvenilir Dosya Silme (Kurumsal Bilgi Güvenliği)
|| Tam Donanımlı Sistem Bakım ve Onarım (Tehditlerden Özgürlüğe) (*)
|| Veri Kurtarma. (Virüsler ile Gerçek dosyaları ayıklar)
|| Solucan virüsleri için tespit imha çözümleri.
|| Uygulama Tabanlı İnternet Filtreleme
|| Aile Koruması ve Güvenli İnternet
|| Anasayfa ve diğer Tarayıcı ayarlarını koruyabilme.
|| Reklam Virüsleri Tespit.

img
“Lisans Anahtarınızı Kolayca Girin" 
  Kurulum karşılama ekranında veya Hakkında bölümünden lisans anahtarı girme diyaloğu ile elinizdeki anahtarı kolaylıkla aktifleştirebilirsiniz. Girdiğiniz anahtarlar 4 aşamalı kontrol sonucu aktif edilir.
Çok kullanımlı lisanslarınızı USB ile taşıma imkanı!
USB aygıtınıza yüklediğiniz lisans anahtarınızı diğer cihazlarınıza da tek tıklamayla çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

İster kurulum sırasında karşılama panelinden ister de Hakkında panelinden Lisans anahtarınızı kolayca girebilirsiniz.

Uygulama ekranında menü yardımıyla giriş temsili.

img
img

Virüs ve solucanlar tarafından zarar görmüş verileriniz kurtarılır, bozulan öznitelikleri düzeltilir ve sanki hiç bir şey olmamış gibi eski hallerine geri döndürülürler. Virüsler siz farkında olmadan verilerinize zararlar verebilir, dosyalara erişimi de büyük oranda kaybedebilirsiniz. Dikkatsiz kullanıcılar ise verileri kaybetmekle kalmayıp virüslerin yayılmasına da baş sebep olabilirler.

Oldukça yaygın olan ve popüleritesi hiç azalmayan en istenmeyen tehditlerdendir. Dosyalara ulaşılmasını engelleyen ve veri kayıpları yaşatan çeşitleri olan bu tehditler için Dev Secure biçilmiş kaptan. Bir kullanıcı dostu gibi çalışır ve bellek takıldığı an güvenli tarama gerçekleştirir! Zarar görmüş verileri temiz bir raporlama özelliği ile kullanıcıya sunar.

Dev Secure kullanmaya alışageldiğimiz tüm antivirüslerden daha farklı çalışır. Yapay zeka temellidir. Bu yüzden yüzlerce mb’lık imza veritabanlarına bağlı kalan yazılımlardan daha sezgisel çalışır.

Özellikle internet café’ler, bazı ticari ve kamu kurumlarında gerekli görüp kullanılan araç olan ve seçili disklerde değişiklik yapılmasını engelleyen DeepFreeze ile uyum içinde çalışır.

İnternet tarayıcılarının ayarlarını bozan virüsler en çok bulaşan zararlı türlerindendir. Dev Secure çok sayıda tarayıcıyı destekleyen modülleri ile Ana sayfa ve arama motoru gibi önemli ayarların değiştirilmesini engeller. Kötü eklenti ve yan uygulamaları tespit eder. Kullanıcılara büyük bir özgürlük ortamı sunar. (Bu özellik çoğu antivirüste yer almıyor ve bu yüzden önüne geçilemiyor!.

DevlopSOFT Lab olarak geliştirme aşamasında olan ve Kurumsal bir ihtiyacı karşılayan bu özellik bir yönetici bilgisayar ile ağdaki olağan dışı durumları gözetlemeyi ve müdahale etmeyi sağlar. Bu özellik az sayıda ürün tarafından sunuluyor. Şimdiki haliyle ise piyasa ortalamasının üstünde. Uzun vadede yenilikçi metodlar ile en üst sıralara çıkmak hedeflenmektedir.

Zararlı ağları tespit eder ve otomatik olarak ağdan düşürme özelliğine sahiptir. Hackerların oluşturduğu ağ tuzaklarını tespit eder ve iletişim kurulmasını engeller.

Sistem yavaşlamasının en büyük sorunlarından biri de sabit diskinizi dolduran ve işgal eden gereksiz dosya birikintileridir. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak ve performans artışı sağlamak için tek bir tuşa basmanız yetiyor.

Yeni işlemci mimarisi ile 32 bit den 64 bit e geçiş sağladığımız bu dönemde İşletim Sistemimiz ile en uyumlu yazılımı bulma derdini de beraberinde getirmiştir. Tam bu noktada DevlopSOFT’un Yapay Zeka’ya yatkın standartları yanlış tercih olasılıklarını ortadan kaldırır.

MASAÜSTÜ İNDİR   |    ANDROİD İNDİR    |    IOS İNDİR

NOT: Programımız sürekli gelişmekte olup yaptığımız güncellemeler ile yeni özellikler eklenmiştir. Sürekli yeni özellikler eklenmeye devam etmektedir.

Buraya tıklayarak WhatsApp iletişim hattına geçiş yapabilirsiniz.